Autor: Margus Randmäe, Destination Pärnu MTÜ

Destination  Pärnu MTÜ üheks eesmärgiks on soodustada ka turismisasjaliste omavahelist suhtlust, edendada koostööd ja tutvuda teineteise tegevusega. 21. mail 2024. a. toimus meie liikmete klubiõhtute sarja esimene kohtumine ehk CHECK IN vol 1, mis just selle eesmärgi nimel ellu kutsutud ja kus meie võõrustajaks sel korral oli Endla Teater.

Teatrijuht Roland Leesment ning lavastusjuht Andrus Jõhvik viisid meid põnevale tuurile teatri kulisside taha ning andsid põhjaliku ülevaate Endla teatri ajaloost, tegevusest, plaanidest, meeskonnast. Kui muidu oleme teatrikülastajana harjunud lavale vaatama saali parterilt või rõdult, siis sel korral õnnestus heita pilk lavale ka otse selle kohalt, ca 18 meetri kõrguselt. Õmblus-, dekoratsiooni- ja butafooriatöökodades avanenud maailm pakkus põnevat avastamist igale teatrisõbrale.

Klubiõhtu vabam osa ja networking toimus Endla kohvikus, kus teatri turundus- ja müügijuht Inger Lilles-Nestor rääkis põhjalikult ka Endla turundustegevustest. Vaata ka sündmuse galeriid (fotod: Elisabeth Rooväli):

Järgmine klubiõhtu juba paari kuu pärast. Kui Sa veel ei ole Destination Pärnu liige, siis võta julgelt e-posti aadressil info@destinationparnu.ee ühendust ja tule tee ka CHECK IN!